Lubański o wypożyczeniu Kozłowskiego do Belgii: Decyzja, która pozwoli wejść na najwyższy poziom

kozłowski

zdjęcie: Brighton

Zdaniem Włodzimierza Lubańskiego Kacper Kozłowski powinien z łatwością dopasować się w Royal Union Saint-Gilloise.

Pogoń Szczecin według kilku źródeł sprzedała 6-krotnego reprezentanta Polski za jedenaście milionów euro. Wielki talent naszego futbolu zanim przeniesie się na stałe do Premier League, to przez pół roku będzie ogrywał się w liderze belgijskiej ekstraklasy – Royal Union Saint-Gilloise.

– W tej chwili ta drużyna gra najciekawszą piłkę. Zresztą potwierdzone to jest przez wielu dziennikarzy czy moich byłych kolegów z boiska. Stwarzają dużo sytuacji bramkowych. Myślę, że nasz piłkarz może się tam dobrze sprawdzić – tłumaczy legenda biało-czerwonych w “WP Sportowe Fakty”.

Pokazuje przykład Bartosza Kapustki, który nie przebił się w Leicester City. – Wydaje mi się, że to jest mądra decyzja, która pozwoli mu wejść spokojnie na ten najwyższy poziom europejski  – dodaje.

– Wydaje mi się, że Kozłowski może się bardzo ładnie dopasować i może to być etap w jego karierze, gdzie będzie miał przyjemność z tego, żeby pójść piętro wyżej – twierdzi Lubański.

Przez Brexit, jaki dokonała Wielka Brytania i wprowadzone regulacje w tamtejszym futbolu sprawia, że piłkarze potrzebują punktów na pozwolenie na pracę. I właśnie w takiej sytuacji znalazł się Kozłowski.

źródło: sportowefakty.wp.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.