Lotto Ekstraklasa: Remis w Lubinie

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W ramach 20. kolejki Lotto Ekstraklasy, Zagłębie Lubin pod wodzą Mariusza Lewandowskiego podzieliła się punktami z Lechem Poznań (0:0).

Ostatnia w ligowej tabeli Pogoń Szczecin od sierpnia nie odniosła zwycięstwa i dziś chciała przerwać niechlubną passę. Faworytem byli dziś podopieczni Nenada Bjelicy, który prowadził swój zespół z trybun. W 44. minucie Krzysztof Janus wbił futbolówkę do siatki, lecz sędzia uznał iż znajdował się na pozycji spalonej. W 66. minucie Jarosław Przybył podyktował rzut karny dla Lubinian po faulu na Bartłomieju Pawłowski, ale po wideoweryfikacji zmienił swoją decyzję. Niestety nie obejrzeliśmy żadnej bramki, choć momentami było to dobre spotkanie.