Lothar Matthaus: Chciałbym, żeby Joachim Loew wrócił na właściwe tory

web.de

Lothar Matthaus wypowiedział się na temat Joachima Loewa oraz jego pracy z reprezentacją Niemiec. 59-latek ma nadzieje, że niemiecka drużyna narodowa wróci do lepszej dyspozycji.

– Chciałbym, żeby Joachim Loew wrócił na właściwe tory – i dla niego, i dla niemieckiej piłki nożnej. Wiara fanów została zachwiana i myślę, że DFB tego nie docenia – powiedziała legenda niemieckiej piłki.

– Jeśli mistrzostwa Europy nie przebiegną tak, jak byśmy oczekiwali po naszych zawodników, to nie tylko Loew będzie musiał odejść, ale wszyscy ci, którzy zdecydowali, że powinien zostać. Trzeba będzie wyciągnąć konsekwencje – dodał.

Ekspert jest zdania, że obecna kadra w reprezentacji różni się od tej w 2016 czy 2018 roku. Teraz sytuacja prezentuje się o wiele gorzej, a najlepiej świadczy o tym wysoka porażka z Hiszpanią. Po tym meczu w mediach wrzało i spekulowano nawet na temat zwolnienia Joachima Loewa.

– Sprawy nie są tak jasne, jak w 2016 czy 2018 roku. Teraz Loew zdaje się mówić: “Pozwólcie mi to zrobić – reszta z was nie ma pojęcia!”. A potem jest apatia jak przeciwko Hiszpanii – powiedział Matthaus.

Źródło: goal.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *