LM: Atletico Madryt pokonuje Club Brugge

Getty Images

Dziś na Wanda Metropolitano Atletico Madryt pewnie pokonało Club Brugge 3:1. Dublet w tym spotkaniu zdobył Antoine Griezmann.

Faworyta nie trzeba było nikomu przedstawiać. Zespół Diego Simeone potwierdził wysoka formę, jaką prezentują w ostatnim czasie. W 28. minucie Griezmann otworzył wynik tego spotkania. Wykorzystał dośrodkowanie od Lemara i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 39. minucie Belgowie odpowiedzieli kapitalnym trafieniem z dystansu. Arnaut Groeneveld uderzył zza pola karnego, Jan Oblak był bez szans.

W drugiej połowie Griezmann ponownie dał prowadzenie Atletico. Diego Costa zwiódł obrońców gości, następnie podał do francuza, a ten umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry trzeciego  gola zdobył Koke. Gospodarze po dwóch kolejkach mają 6 pkt. tyle samo co Borussia Dortmund, z którą zmierzą się już niebawem.