

Lloris: Myślę, że Dembele poradzi sobie w Barcelonie
Hugo Lloris wyznał, że wierzy w poprawę zachowania Ousmane Dembele w FC Barcelonie. - Popełnił kilka błędów, ale jego klasa piłkarska jest wysoka - stwierdza francuski golkiper.
O Dembele: Popełnił błędy. Jest bardzo klasowym zawodnikiem. Pokazał to przy różnych okazjach. Myślę, że dobrze sobie poradzi w Barcelonie. Dembele musi się skupić na futbolu.
O zatrzymaniu Leo Messiego na Camp Nou: To nie będzie łatwe, ale ważne jest, abyśmy wierzyli w końcowy sukces. Trudno jest powstrzymać Messiego, ale jako zespół musimy udowodnić nasza wartość.
O FC Barcelonie: W futbolu nie można oczekiwać niczego od przeciwnika. Możesz tylko przygotować się do walki i być gotowym na wszystko.
-
AktualnościJordania - Algieria przewidywane składy na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 19:05
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-



AktualnościJordania - Algieria sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (23.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 17:11
-

AktualnościNorwegia - Senegal przewidywane jedenastki na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 16:08
-

AktualnościAurélien Tchouaméni nie trenował z reprezentacją Francji przed meczem z IrakiemNowacki / 22 czerwca 2026, 15:47




































