ŁKS Łódź – Lech Poznań (21.04) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W niedzielę o godzinie 15:00 na Stadionie ŁKS w Łodzi odbędzie się mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Lechem Poznań, który jest częścią 29. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W tym artykule przedstawiono szczegółowe informacje na temat dostępności transmisji telewizyjnej i online, a także wyjaśniono, czy istnieje możliwość bezpłatnego oglądania.

Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź – Lech Poznań?

Transmisja telewizyjna spotkania ŁKS Łódź – Lech Poznań dostępna będzie na kanale Canal+Sport 3. Natomiast transmisje online można śledzić na platformach Canal+online, Polsat Box Go i Player.pl, gdzie dostęp jest płatny.

ŁKS Łódź – Lech Poznań, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu ŁKS Łódź – Lech Poznań nie jest dostępna za darmo. Oglądanie online możliwe jest wyłącznie na wymienionych wcześniej płatnych platformach streamingowych.

ŁKS Łódź – Lech Poznań, transmisja w Canal+online

Aby oglądać transmisję tego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo dostępny jest pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za 20 zł. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

ŁKS Łódź – Lech Poznań, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną opcją jest Polsat Box Go, gdzie mecz można oglądać po wykupieniu pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. W pakiecie znajdują się kanały Polsat Sport oraz inne sportowe stacje. Platforma pozwala na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach naraz.

ŁKS Łódź – Lech Poznań, transmisja w Player.pl

Aby obejrzeć dzisiejsze spotkanie w Player.pl, potrzebne jest wykupienie pakietu “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Umożliwia to dostęp do transmisji na szerokiej gamie urządzeń.

ŁKS Łódź – Lech Poznań, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.