LKE: Legia z przełamaniem i kolejną wygraną w europejskich pucharach (Wideo)

Legia Warszawa, Blaz Kramer

Po czwartkowym wieczorze legioniści mogą mówić, że najjaśniejszy pozytyw to przełamanie się po serii porażek.

Legia Warszawa pokonała Zrinjski w Mostarze 2:1 w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

“Wojskowi” w pierwszych minutach szukali głównie okazji po stałych fragmentach. Wtedy jednak przyszła odpowiedź bośniackiego zespołu, który wykorzystał słabe zachowanie defensywy Legii. A dokładniej zrobił to Nemanja Bilbija. Stołeczni szybko wyrównali, po rzucie wolnym piłkę do własnej siatki skierował Slobodan Jakovljević. W drugiej połowie zwycięstwo dla Legii przypieczętował Blaz Kramer.