Live: Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Bełchatów

Przed nami już ostatnie spotkanie, które odbędzie się w ramach 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasa. Podbeskidzie Bielsko-Biała na własnym stadionie podejmuje trzecią siłę tabeli GKS Bełchatów.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Patejuk 72′ – Komołow 84′

90′ – ostatni gwizdek Pawła Raczkowskiego, remis wydaje się zasłużonym wynikiem.
90′ – trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.
89′ – interwencja meczu Arkadiusz Malarz, który nie dał się pokonać z kilku metrów Markowi Sokołowskiemu.
88′- żółta kartka dla Błażeja Telichowskiego.
83′ – Goool. Najpierw Michał Mak trafił w słupek, ale pika trafiła z powrotem pod nogi napastnika, który idealnie wyłożył futbolówkę do Pała Komołowa, a ten wpakował ją do siatki.
81′ – Turkovs pokazał się niezłym strzałem, lecz znowu dobrze interweniuje Pesković.
78′ – Kamil Poźniak fatalnie strzelił.
77′ – potrójna zmiana e ekipie z Bełchatowa. Za Wrońskiego pojawił się Komołow, nie zobaczymy już także Bartosiaka, w jego miejsce Turkovs oraz za Patryka Rachwała wszedł Szymański.
76′ – mocny strzał Adama Pazia przelatuje nad bramką.
74′ – Świetne podanie Piotra Malinowskiego do Damian Chmiela, który wyszedł sam na sam z Arkadiuszem Malarzem, lecz bramkarz obronił nogami.
72′ – Goool. Sylwester Patejuk zdobył bramkę po dobrym dograniu przez Piotra Malinowskiego.
70′ – dla Bartłomieja Koniecznego nie jest to dobre spotkanie, gdyż co chwilę myli się pod własną bramką.
68′ – Iwański szukał podaniem Sylwestra Patejuka, lecz niewiele brakowało, a byłaby dogodna sytuacja.
64′ – Z boiska zszedł Maciej Korzym, a w jego miejsce pojawił się Sylwester Patejuk.
63′ – Podbeskidzie do tej pory oddało 11 strzałów, natomiast bełchatowianie mieli tylko cztery próby.
62′ – dobre długie podanie do Macieja Korzyma, lecz ten źle przyjął piłkę.
57′ – Michal Pesković kolejny raz dobrze interweniuje wybijając piłkę na korner.
56′ – kolejna karta, tym razem dostał ją Maciej Iwański.
55′ – Michał Mak sfaulował Górkiewicz, w konsekwencji otrzymał żółtą kartkę.
53′ – Michał Mak pierwszy raz uderzył na bramkę strzeżoną przez Peskovicia, lecz strasznie niecelnie.
52′ – Marek Sokołowski za lekko strzelił na bramkę.
51′ – Patryk Rachwał próbował uruchomić podaniem napastnika Bartłomieja Bartosiaka, ale wszystko przewidział Michal Pesković i w jego rękach znalazła się piłka.
48′ – Bartłomiej Bartosiak otrzymał żółty kartonik.
47′ – Maciej Korzym niecelnym strzałem rozpoczął drugą połowę.
46′ – z boiska zszedł Dariusz Kołodziej, a na murawie zameldował się Piotr Malinowski.
46′ – rozpoczynamy drugą cześć meczu.

I połowa:

45′ – Błażej Telichowski miał dobrą okazję do zdobycia gola, ale nie trafił w piłkę.
44′ – Patryk Rachwał został ukarany żółtą kartką.
43′ – sporo nerwowości w szeregach obu zespołów, dlatego mają problem z stwarzaniem szans bramkowych.
39′ – Marek Sokołowski uderzył wprost w Arkadiusz Malarza.
38′ – Arkadiusz Malarz ratuje defensywę odważnym wyjściem z bramki.
35′ – niedokładne dośrodkowanie Bartosiaka.
31′ – Górkiewicz uderzeniem głową trafił w poprzeczkę.
30′ – dobra sytuacja dla Podbeskidzia, Damian Chmiel uderzył, ale Arkadiusz Malarz sparował piłkę na rzut rożny.
29′ – mocny strzał Dariusza Kołodzieja z ponad 25. metrów, ale piłka przelatuje obok bramki.
27′ – obie drużyny graja w środkowej strefie boiska, lecz nic z tego nie wynika.
21′ – Damian Chmiel dośrodkował, ale piłka poszła za bramkę.
18′ – tym razem akcja poszła w drugą stronę boiska, Łukasz Wroński miał idealną sytuację na otwarcie wyniku, ale posłał piłkę obok poprzeczki.
17′ – pierwszy celny strzał w meczu. Maciej Iwański groźnie uderzył, jednak Arek Malarz wyciągnął się jak struna i obronił strzał.
15′ – Maciej Iwański, który był ustawiony w polu karnym uderzył daleko w trybuny.
13′ – Adam Mójta wykonał rzut wolny, jednak jego podanie nie znalazło partnerów w polu karnym.
11′ – więcej z gry mają gospodarze, jednak na razie bez skutku.
7′ – Artur Lenartowski ostro potraktował przeciwnika, ale sędzia nie pokazał kartki.
5′ – zbyt silne dośrodkowanie Macieja Iwańskiego z rzutu rożnego.
4′ – Grzegorz Baran wybił piłkę na rzut rożny, okazja dla Podbeskidzia.
1′ – pierwszy gwizdek arbitra Pawła Raczkowskiego.

Podbeskidzie: Pesković – Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Pazio – Sokołowski, Lenartowski, Iwański, Chmiel – Kołodziej (Malinowski) – Korzym (Patejuk)