Zapraszamy na Multirelację LIVE z rewanżowych starć w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Atletico Madryt podejmuje na własnym stadionie Bayer Leverkusen. W pierwszym spotkaniu wygrali piłkarze z Niemiec 1:0. W drugim dzisiejszym meczu AS Monaco przed własną publicznością będzie broniło przewagi z pierwszego spotkania, kiedy to Francuzi wygrali w Londynie z Arsenalem 3:1.

17.03.2015, godz.20.45, Liga Mistrzów, 1/8 finału, mecz rewanżowy: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen 1:0(1:0) Dogrywka: 0:0(0:0) Rzuty karne: 3:2

Gole:

Gol 1:0 – 27′ – Suarez

Atletico: Moyà(23′ Oblak) – Juanfran, Miranda, zolta-kartka-yellow-card Giménez, zolta-kartka-yellow-card Gámez – Cani(46′ Raul Garcia), Koke (C), Gol zolta-kartka-yellow-card Suárez, Arda Turan – Mandžukić, Griezmann(83′ zolta-kartka-yellow-card Torres)

Bayer: Leno – Hilbert, zolta-kartka-yellow-card Spahić, zolta-kartka-yellow-card Toprak, zolta-kartka-yellow-card Wendell – Castro, Bender (C) (104′ zolta-kartka-yellow-card Papadopoulos) – Bellarabi, zolta-kartka-yellow-card Çalhanoğlu, S. Heung-Min(77′ Rolfes) – Drmić(70′ )

17.03.2015, godz.20.45, Liga Mistrzów, 1/8 finału, mecz rewanżowy: AS Monaco – Arsenal Londyn 2:0(2:0)

Gole:

Gol 1:0 – 35′ – Giroud

Gol 2:0 – 78′ – Ramsey

Monaco: Subasic – Fabinho, Wallace, Abdennour, Kurzawa – Toulalan, Moutinho, zolta-kartka-yellow-card Kondogbia – Dirar(86′ ), Martial(59′ ), Berbatov(69′ Silva)

Arsenal: Ospina – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal(83′ Gibbs) – Coquelin(63′ Gol Ramsey), Cazorla – Welbeck(72′ Walcott), Ozil, zolta-kartka-yellow-card Alexis – Gol Giroud

Po meczu: Krótko podsumowując, AS Monaco i Atletico Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! Oby w kolejnej rundzie obydwa zespoły zagrały znacznie lepiej niż w rewanżowych starciach 1/8 finału. Dziękuję za wspólne przeżywanie emocji. Sławomir Rzeźnik.

Po meczu: Nie zawiódł swoich fanów Fernando Torres, który wykorzystał ostatniego karnego dla Atletico.

Po meczu: Słabo wykonywali swoje jedenastki piłkarze gości i to Atletico Madryt jest w ćwierćfinale!

Rzuty karne: ponad bramką! 3:2 i awans Atletico!

Rzuty karne: Nie zawodzi Torres! 3:2.

Rzuty karne: Mocno i pewnie Castro i mamy remis! 2:2.

Rzuty karne: Uderza Koke, ale fenomenalnie broni Leno! Jest szansa dla Bayeru!

Rzuty karne: Co zrobił teraz Toprak?! Fatalny strzał i Atletico prowadzi 2:1 po trzech seriach!

Rzuty karne: Suarez uderza mocno i pewnie! 2:1 dla gospodarzy.

Rzuty karne: Rolfes pewnie w górny róg i jest remis!

Rzuty karne: Griezmann trafia i 1:0!

Rzuty karne: Fatalnie, prosto w środek uderzył Çalhanoğlu i broni Oblak! 0:0!

Rzuty karne: Raul Garcia przestrzelił! Pierwszy rzut karny i już wpadka!

Rzuty karne: Oblak kontra Leno! To będzie pojedynek!

120+1′ : Koniec. Remis w dogrywce i za chwilę rzuty karne!

120′ : Minuta doliczona.

118′ : Będziemy oglądać rzuty karne?

116′ : Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Torresa, ale piłka w rękach Leno!

113′ : zolta-kartka-yellow-card Chwilę wcześniej żółtą kartką ukarany Fernando Torres, a teraz z kolei “żółtko” dla Papadopoulosa.

111′ : Groźny strzał Rolfesa!

109′ : Próbowali skonstruować akcję przyjezdni, ale poradzili sobie w defensywie gospodarze.

107′ : Była okazja do rozstrzygnięcia dla Atleti! Raul Garcia zatrzymany przez Leno! Niezmordowany jest dziś bramkarz Niemców!

106′: Rozpoczyna się druga część dogrywki.

104′ : zmiana-zawodnika I mamy zmianę w drużynie gości. Schodzi mocno poobijany i zmęczony Bender. Na murawie pojawia się Papadopoulos.

103′ : Leży po raz kolejny na murawie Lars Bender.

100′ : Obraz gry nie ulega zmianie, więc rzućmy okiem jeszcze na obrazki pomeczowe w Monaco:

97′ : Ostrzeżenie dla trenera Simeone od arbitra. Argentyńczyk jak zwykle dość nerwowo przy linii bocznej.

97′ : Jacek Kurowski niezadowolony z dzisiejszych rozstrzygnięć:

94′ : Gospodarze w ataku na bramkę Leno.

91′ : Rozpoczynamy dogrywkę w meczu Atletico Madryt – Bayer Leverkusen.

Po meczu: Redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego” tak podsumował rozstrzygnięcie na stadionie w Monaco:

Po meczu: Słabo dziś wyglądała drużyna Monaco. Arsenal wygrał po golach Girouda i Ramseya, ale to Francuzi, dzięki wygranej 3:1 w pierwszym meczu uzyskali awans do ćwierćfinału!

90+5′ : Koniec starcia Atletico – Bayer. Będziemy świadkami dogrywki!

90+5′ : Koniec meczu Monaco – Arsenal. Słaby mecz gospodarzy w dniu dzisiejszym, ale to oni awansują do ćwierćfinału!

90+3′ : Słabo dziś wyglądają stałe fragmenty gry w wykonaniu piłkarzy Atletico.

90′ : Pięć minut doliczone w Monaco, a cztery w Madrycie.

89′ : zolta-kartka-yellow-card Blisko pola karnego faulowany Torres. Żółta kartka dla Wendella.

88′ : Czy Monaco wytrzyma napór Arsenalu?

86′ : zmiana-zawodnika Próbują ratować sytuację Francuzi. za Dirara.

83′ : zmiana-zawodnika Pojawia się na boisku Fernando Torres! Napastnik za napastnika, czyli zszedł Mandżukić.

83′ : zmiana-zawodnika Jeszcze jedna zmiana w drużynie z Londynu. Gibbs za Monreala.

81′ : Ależ okazję miał Turan! Jego strzał obroniony przez Leno.

78′ : zolta-kartka-yellow-card Ostre granie na stadionie w Madrycie. Kolejna kartka. Tym razem Çalhanoğlu.

78′ : Błąd Kurzawy, który wybił piłkę prosto pod nogi Ramseya, a ten spokojnie trafia do siatki!

78′ : Gol bramka GOOOOOOOOL! Arsenal wygrywa 2:0! Ramseyyyyyyyyy!

77′ : zmiana-zawodnika Stawia na doświadczenie trener Bayeru. Na boisku pojawia się Simon Rolfes, który zmienia Koreańczyka Heung-Mina.

75′ : Szaleje  w ostatnich minutach na boisku Griezmann. Kolejne znakomite dogranie w pole karne, ale żaden z piłkarzy w biało-czerwonych koszulkach nie doszedł do piłki.

75′ : Arsenal w drugiej połowie zdecydowanie spuścił z tonu. Piłkarze Wengera zapomnieli, że potrzebują jeszcze jednego gola? 🙂

72′ : zolta-kartka-yellow-card Sędzia na Vicente Calderon wyciąga kolejny żółty kartonik. Brzydki faul Gameza.

72′ : zmiana-zawodnika Danny Welbeck zakończył swój udział w dzisiejszym meczu. Zmienia go Walcott.

70′ : zmiana-zawodnika Zmiana w ekipie Bayeru.

69′ : Strzał z woleja Ardy Turana, ale piłka minęła bramkę Leno.

69′ : zmiana-zawodnika Opuszcza plac gry bohater Monaco z pierwszego meczu, Berbatov. Za niego Bernardo Silva.

65′ : zolta-kartka-yellow-card Faul Topraka i zawodnik Bayeru ukarany żółtą kartką.

65′ : zmiana-zawodnika Chwilę wcześniej Arsene Wenger dokonał pierwszej zmiany w swojej drużynie. Opuścił murawę Coquelin, za niego zameldował się Aaron Ramsey.

64′ : Kolejna szansa Ozila! Piekielnie mocny strzał. Piłka minęła słupek o centymetry!

62′ : Walczą, walczą piłkarze Bayeru. Mają świadomość, że strata drugiej bramki może spowodować pożegnanie się z rozgrywkami.

60′ : Zmiana w Atletico jak na razie odłożona.

60′ : Mnożą się błędy w drużynie przyjezdnych i Monaco przeprowadza co raz to groźniejsze kontrataki.

59′ : zmiana-zawodnika Zmiana w zespole Monaco. Schodzi Martial, zmienia go

56′ : Çalhanoğlu przewrócił się w polu karnym rywala, ale nie ma mowy o karnym dla Bayeru.

53′ : Piękne uderzenie Ozila z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza była interwencja Subasicia!

53′ : Simeone ryzykuje i za chwilę dokona trzeciej i ostatniej zmiany w swoim zespole.

52′ : zolta-kartka-yellow-card Druga żółta kartka na stadionie w Monaco. Ukarany pomocnik gospodarzy Kondogbia.

49′ : Diego Simeone prosi fanów o jeszcze mocniejszy doping!

47′ : Bez zmian zarówno w drużynie Monaco jak i Arsenalu.

46′ : zmiana-zawodnika Druga połowa rozpoczyna się od zmiany w drużynie Atletico. Cani opuszcza boisko, za niego wchodzi Raul Garcia.

Przerwa: Moment, w którym Giroud pokonał Subasicia:

45+5′ : Koniec gry również w Madrycie.

45+2′ : Leży na murawie Mandżukić.

45+1′ : Koniec pierwszej połowy na stadionie w Monaco. Podopieczni Wengera prowadzą 1:0.

45+1′ : Jeszcze jedna okazja na gola dla Girouda, ale tym razem górą Subasić.

45′ : Bardzo aktywny jest w dzisiejszym meczu w drużynie Bayeru Bellarabi. Widać, że reprezentant Niemiec ma duży potencjał.

42′ : zolta-kartka-yellow-card Żółta kartka dla Alexisa Sancheza za próbę wymuszenia rzutu karnego.

39′ : Kolejny fantastyczny, mocny strzał z dystansu pomocnika Atletico, Suareza!

38′ : Arsenal jeszcze bardziej zaatakował gospodarzy!

35′ : Znakomita piłka w pole karne do Girouda i Francuz świetnie się zachował pokonując Subasicia.

35′ : Gol bramka GOOOOOOOOOL! Arsenal prowadzi 1:0! Olivier Giroud daje prowadzenie “Kanonierom”!

35′ : Próbował z 20 metra z rzutu wolnego Griezmann, ale trafia w mur.

30′ : W meczu Monaco – Arsenal obraz gry bez zmian. Francuzi bezbłędnie się bronią.

30′ : zolta-kartka-yellow-card Dwie żółte kartki chwilę wcześniej pokazał arbiter. Ukarani Spahić z ekipy Bayeru i Gimenez z Atletico.

27′ : Koke wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, piłkę wybili goście, ale ta trafiła pod nogi Suareza, który pokonał Leno!

27′ : Gol bramka GOOOOOOOOL! 1:0 dla Atletico! Mario Suarez!

25′ : Piłkarze Monaco głównie się bronią. Skrupulatnie pilnują zaliczki z pierwszego meczu.

23′ : zmiana-zawodnika Zmiana w drużynie z Madrytu stała się faktem. Oblak za Moyę.

21′ : Leży na murawie bramkarz Atletico, Moya. Chyba potrzebna będzie zmiana. Jan Oblak szykuje się do wejścia na boisko.

20′ : Zaczynają odpowiadać “Aptekarze”. Ciekawie robi się w Madrycie. Jak na razie słabe widowisko w starciu Monaco z Arsenalem.

15′ : Świetny strzał głową Olivera Girouda na bramkę  Monaco, piłka minimalnie minęła bramkę Francuzów.

15′ : Ostry atak Topraka na Mandżukiciu.

13′ : Kolejny rzut rożny dla Atletico, ale bez efektu w postaci strzału. W Monaco mniej emocji, lekka przewaga Arsenalu, lecz także bez akcji podbramkowych.

8′ : Fantastyczna atmosfera na Vicente Calderon.

6′ : Dwa rzuty rożne w wykonaniu piłkarzy z Madrytu, ale goście dobrze radzą sobie wybijając piłkę.

4′ : Ładna akcja piłkarzy z Księstwa, ale strzał Moutinho niecelny.

3′ : Spokojniej rozpoczęło się spotkanie w Monaco. Obydwie drużyny cofnięte, czekają na ruch rywali.

2′ : Atletico od razu wysoko ustawione, naciska przyjezdnych.

1′ : Rozpoczęła się gra na obydwu stadionach!

Przed meczem: Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów!

Przed meczem: Już za chwilę początek obydwu spotkań.

Przed meczem: Spotkanie Monaco z Arsenalem poprowadzi Norweg, Svein Oddvar Moen, natomiast arbitrem meczu w Madrycie będzie Włoch, Nicola Rizzoli.

Przed meczem: Stadion w Madrycie powoli się zapełnia:

Przed meczem: Fernando Torres dziś rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Przed meczem: Stadion w Monaco:

Przed meczem: Trwa rozgrzewka na obydwu stadionach.