Live: Cracovia Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Przed nami spotkanie w ramach 6. kolejki Ekstraklasy. Cracovia Kraków na własnym stadionie podejmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na przeciw siebie stanie dwóch młodych szkoleniowców. Który wygra pojedynek? Robert Podoliński czy też Leszek Ojrzyński? Zapraszamy na relację live z tego ciekawego meczu.

Cracovia Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
Korzym 17′, Chmiel 56′ – Deleu 60′, 80′

90′ – ostatni gwizdek Bartosz Frankowskiego.
89′ – Adu Kwame mógł ustalić wynik meczy, jednak w sytuacji sam na sam fatalnie się zachował.
88′ – o stracie bramki przez Cracovię poziom spotkanie siadł.
83′ – zmiana w szeregach Podbeskidzia, zdobywca dwóch goli zszedł, a pojawił się Frank Adu Kwame.
82′ – Paweł Jaroszyński wrzucił, do piłki doszedł Miroslav Covilo, lecz w słabym stylu uderzył.
80′ – Goool. Sylwester Patejuk ładnym prostopadłym podaniem obsłużył Damian Chmiela, a ten skierował piłkę do siatki.
78′ – fragment w meczu, w którym oba zespoły rozgrywają piłkę i starają się przedostać pole pole karne rywali.
74′ – dziś na Arenie Cracovii pojawiło się 6144 widzów.
72′ – Miroslav Covilo uderzył blisko słupka, Podbeskidzie może głęboko odetchnąć.
71′ – Z murawy schodzi Dawid Nowak, jego miejsce zajmie Przemysław Kita.
70′ – Sylwester Patejuk trafił w poprzeczkę.
67′ – ogromne zamieszanie pod bramką Podbeskidzia, ale jakimś cudem obrońcy wybijają futbolówkę.
65′ – to była doprawdy dobra okazja na wyrównanie. Kolejna dobra wrzutka Dialiby, a Dariusz Zjawiński nie trafił z bliska do siatki.
60′ – Goool. Bramkę kontaktową zdobył Deleu, który otrzymał świetne dośrodkowanie od Dialiby.
57′ – Maciej Korzym schodzi, a w jego miejsce Krzysztof Chrapek.
56′ – Goool. Po ładnej akcji, prowadzenie podwyższa Damian Chmiel, asystę zalicza Maciej Korzym, który wyrasta na bohatera meczu.
55′ – z boiska schodzi Denis Rakels, a na boisku melduje się Dariusz Zjawiński.
54′ – Bartosz Rymania próbował strzałem głową, piłka przeleciała nad poprzeczką.
53′ – w drugą połowę lepiej weszli gospodarze, którzy starają się rozgrywać piłkę.
50′ – Bartosz Rymania z dystansu uderzył na bramkę, jednak bardzo niecelnie.
46′ – na druga połowę nie wyszedł Robert Demjan, a na murawie zameldował się Sylwester Patejuk.
46′ – w Cracovii z boiska zszedł Adam Marciniak w jego miejsce pojawił się Paweł Jaroszyński
46′ – zaczynamy drugą część meczu.

I połowa:

45′ – koniec pierwszej połowy spotkania.
43′ – kolejny raz zza pola karnego strzelał Brazylijczyk Deleu.
39′ – z ponad 30. metrów Deleu próbował zaskoczyć Michala Peskovicia.
36′ – zablokowany strzał Denisa Rakelsa. Napastnik “Pasów” dziś całkiem niewidoczny na boisku.
34′ – sędzia Bartosz Frankowski pokazał pomocnikowi Cracovii Dialibie żółty kartonik.
32′ – Deleu dośrodkował w kierunku Dawida Nowaka, lecz po raz kolejny dobrze radzą sobie defensorzy Podbeskidzia.
29′ – Damian Dąbrowski niecelnie strzelił obok słupka.
27′ – Mateusz Żytko w środkowej strefie boiska fauluje Macieja Korzyma.
25′ – Marcin Budziński uderzył celnie na bramkę Podbeskidzia, ale z wielkim trudem Michal Pesković odbija piłkę.
23′ – Dialiba dziś bardzo aktywny, kolejny raz po jego podaniu do dogodnej sytuacji dochodzi Dawid Nowak, jednak snajperowi “Pasów” brakuje wykończenia.
21′ – Damian Chmiel oddał strzał ponad bramką.
17′ – Goool. Maciej Iwański z lewej strony dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę przed siebie wybił bramkarz Krzysztof Pilarz, jednak na nieszczęście golkipera piłka spadła pod nogi Macieja Korzyma, a ten mocnym strzałem daje prowadzenie swojemu zespołowi.
15′ – świetna kontra Cracovii, a niecelnym strzałem zakończył całą akcję Dialiba.
12′ – tym razem żółtym kartonikiem ukarany Maciej Iwański, który przerwał rozpoczynająca się kontrę.
11′ – Damian Dąbrowski otrzymał żółtą kartkę po faulu na Macieju Iwańskim.
10′ – za głęboka rzutka Brazylijczyka Deleu.
9′ – do tej pory na boisku dominują zawodnicy prowadzeni przez Leszka Ojrzyńskiego.
6′ – Dialiba ładnie z lewej strony dośrodkował, ale Dawid Nowak źle przyjął piłkę, dzięki czemu golkiper przejął futbolówkę.
4′ – fatalnie wykonany rzut rożny przez Macieja Iwańskiego.
3′ – dośrodkowanie Macieja Korzyma w pole karne gospodarzy, ale tam piłkę wybił obrońca Bartłomiej Konieczny.
1′ – arbiter Bartosz Frankowski rozpoczął mecz.

Cracovia: Krzysztof Pilarz – Bartosz Rymaniak, Mateusz Żytko, Adam Marciniak – Deleu, Damian Dąbrowski, Miroslav Covilo, Marcin Budziński, Boubacar Dialiba – Deniss Rakels, Dawid Nowak

Podbeskidzie: Michal Pesković – Tomasz Górkiewicz, Dariusz Pietrasiak, Bartłomiej Konieczny, Adam Pazio – Marek Sokołowski, Anton Sloboda, Maciej Iwański, Damian Chmiel – Maciej Korzym – Robert Demjan.