Lirim Kastrati z urazem. Występ z Górnikiem zagrożony

Twitter - @LegiaWarszawa

Lirim Kastrati może opuścić niedzielne starcie Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze. Powodem absencji jest uraz zawodnika z Kosowa.

Niedawno dobiegła do nas informacja, w której reprezentant Kosowa poprosił o brak powoływania go na spotkania swojej reprezentacji. Chciał on skupić się na treningach z Legią. Głównym powodem takiej decyzji była chęć odbudowania formy klubu i wyjście z kryzysu, w którym znajduje się obecnie mistrz Polski.

Pech nie opuścił jednak zawodnika. Na czwartkowym treningu dostał on kontuzji stawu skokowego. Na ten moment nie wiadomo, jak poważny jest to uraz. Jego występ w niedzielnym spotkaniu z Górnikiem Zabrze jest niepewny.

– Pod znakiem zapytania stoi występ Lirima Kastratiego. Na czwartkowych zajęciach doznał urazu – podkręcił staw skokowy, na razie nie wiemy jak poważna jest to kontuzja. Po badaniach będziemy wiedzieć, czy piłkarz pojedzie z nami do Zabrza, czy będzie musiał odpocząć – taką informację przekazał Marek Gołębiewski, trener Legii.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.