Lionel Messi ma dość obarczania go winą za wszystko w klubie

Messi

Getty Images

Leo Messi wrócił wczoraj ze zgrupowania reprezentacji Argentyny. Na lotnisku czekali na niego fani oraz dziennikarze.

Ostatnio głos o władzy Messiego zabrał były agent Griezmann, Eric Olhats:

„Antoine przybył do klubu z poważnymi problemami, w którym Messi kontroluje wszystko. Jest zarówno cesarzem, jak i monarchą i nie patrzył przychylnie na przybycie Antoine’a do klubu. Jego nastawienie godne pożałowania i sprawiło, że [Griezmann] czuł się nie dobrze. Zawsze słyszałem, jak Antoine mówił, że nie miał problemów z Messim, ale nigdy na odwrót. To reżim terroru. Albo jesteś z nim, albo przeciwko niemu ” – powiedział dla France Football.

Kapitan klubu pokazał po raz kolejny swoją frustrację, która wywołana jest bieżącymi wydarzeniami. Messi opuszczając lotnisko krótko odpowiedział dziennikarzom zebranym wokół niego:

“Jestem zmęczony byciem każdym problemem w Barcelonie.”

Latem gazety oraz wiadomości sportowe były przepełnione informacją o chęci opuszczenia Barcelony przez Argentyńczyka, którego kusił Manchester City. Jego przyszłość w klubie wciąż jest nie jasna, a jego ostatnia wypowiedź może tylko podsycać kolejne plotki z jego udziałem.

Rezygnacja Josepa Marii Bartomeu ze stanowiska prezydenta  Barcelony pozostawiła lukę w sprawie możliwości przedłużania kontraktów. Tymczasowy prezydent Carlos Tusquets raczej nie weźmie na siebie tak dużego ciężaru jakim jest sprawa związana z Leo Messim.

Messiemu pozostaje czekać na wybory w klubie, które mogą zmienić jego nastawienie. Odbędą się one dopiero 24 stycznia. Wydaje się mało prawdopodobne aby Leo dążył do odejścia w połowie sezonu. Dziennik MARCA stawia na pozostanie 33-latka w Dumie Katalonii, jednak jaka będzie jego dalsza przyszłość ciężko w tej chwili ocenić.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *