Lindelof: Po przerwie reprezentacyjnej wrócimy na nasz poziom


Victor Lindelof na łamach Afton Bladet opowiedział o słabym starcie w wykonaniu Manchesteru United. Szwed jest przekonany, iż po powrocie ze zgrupowań reprezentacji, Czerwone Diabły wrócą do optymalnej formy.

Manchester United po trzech kolejkach Premier League zajmuje 16 miejsce w tabeli. Czerwone Diabły mają na swoim koncie tylko trzy punkty, które zdobyli w dramatycznych okolicznościach. Zwycięstwo przypieczętowali bowiem dopiero w doliczonym czasie gry.

Victor Lindelof odniósł się do słabego początku w wykonaniu ekipy z Old Trafford na łamach Afton Bladet.

Nie zaliczyliśmy najlepszego startu w lidze. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna. Trudno powiedzieć, czy jest to spowodowane długą grą w europejskich pucharach w poprzednim sezonie. Przed początkiem sezonu ligowego trenowaliśmy razem przez tydzień lub dwa. Nie osiągnęliśmy poziomu, na którym nam zależało.

Środkowy obrońca zapewnia jednak, że po powrocie z reprezentacji klub wróci na dobre tory.

Uważam, iż po przerwie na mecze reprezentacje wrócimy do klubu i będziemy gotowi grać na takim poziomie, na jakim chcemy.

Victor Lindelof dołączył do Manchesteru United w lipcu 2017 roku. Od tego czasu w barwach Czerwonych Diabłów wystąpił 119 razy. Szwed zanotował w tym okresie 2 trafienia i dwie asysty.

Źródło: DevilPage


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.