Ligue 1: Zabójcze trzy minuty na Parc des Princes. PSG rozbiło Montpellier

Icardi

transfermarkt.pl

W meczu 21. kolejki Ligue Uber Eats, PSG rozbiło na własnym stadionie Montpellier 4:0 (1:0).

Pierwszą bramkę na Parc des Princes oglądaliśmy w 34. minucie. Angel Di Maria znalazł dobrze ustawionego w polu karnym Kyliana Mbappe, który grzmotnął piłkę do bramki. Gospodarze, którzy od pierwszego gwizdka sędziego prowadzili grę, w drugiej połowie zdobyli trzy bramki. Podopieczni Mauricio Pochettino potrzebowali do tego niespełna trzech minut. Najpierw w 60. minucie gola zdobył Neymar, który pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem w dolny lewy róg bramki. Następnie dwa trafienia dołożył Mauro Icardi. Dla Argentyńczyka to czwarty i piąty gol w tym sezonie ligowym.

Dzięki zwycięstwu PSG awansowało na pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 45. punktów.