Ligue 1 Uber Eats: Lider traci punkty

W pierwszym meczu 33. kolejki Ligue 1 Uber Eats, lider tabeli Lille zremisował z Montpellier 1:1 (0:1)

W 21. minucie goście wyszli na prowadzenie. Andy Delort popisał się znakomitym strzałem głową, nie dając żadnych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. To sprawiło, że odważniej zaczęli atakować gospodarze. Bramce strzeżonej przez Omlina próbowali zagrozić m.in. Benjamin Andre, Jonathan Bamba czy Timothy Weah, ale ich strzały były niecelne albo znakomicie interweniował bramkarz. Lider francuskiej ekstraklasy do wyrównania doprowadził w 85. minucie. Na listę strzelców wpisał się Luiz Araujo, który wbił piłkę do bramki tuż przy prawym słupku.

Finalnie, na Stade Pierre-Mauroy padł remis 1:1