Liga Narodów: Znamy skład Polaków z Belgią

pilkarskiswiat.com

Reprezentacja Polski w drugiej serii gier w ramach Ligi Narodów spotka się z Belgią w Brukseli (godz. 20:45).

Po meczu z Walią (2:1) pozostał pewien niedosyt. Czesław Michniewicz musiał dokonać zmian w drugiej połowie, które okazały się strzałem w dziesiątkę na rezerwowych Robert Page’a. Tym razem poprzeczka jest ustawiona na wyższym poziomie, bo Belgowie są brązowymi medalistami mistrzostw świata w Rosji.

– To olbrzymie wyróżnienie dla nas, że zagramy z jednym z najlepszych zespołów na świecie. Ten mecz da nam wiele odpowiedzi. Wyjdą pewne mankamenty, które są ukryte ze słabszym rywalem – mówił nasz selekcjoner.

Treningi są otwarte w całości dla mediów, a trener prezentuje na wielkim ekranie usytuowanym na stadionie niuanse taktyczne. Na razie nie ma nic do ukrycia. Tym razem w bramce zobaczymy Bartłomieja Drągowskiego, zaś w ataku wybiegnie od pierwszych minut Robert Lewandowski.