Twitter

Litwa oraz Izrael przegrały swoje mecze na początek rywalizacji w Lidze Narodów. Rumunia zremisowała z Czarnogórą.

Twitter

Andreas Herzog debiutował meczem z Albanią w roli trenera reprezentacji Izraela. Taulant Xhaka golem w 55. minucie po asyście Hyki sprawił, że Niemiec nie zaliczy go do udanych. Dusan Tadić (na zdjęciu) sprawił, że Litwa przegrała 0:1. Pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany w 38. minucie. Końcówka meczu przyniosła kolejny rzut karny, lecz tym razem piłkarz Ajaxu nie zdołał zamienić go na bramkę. Litwa nie wygrała z serbską reprezentacją od 14 października 2009 roku. Cały mecz w barwach reprezentacji naszych północno – wschodnich sąsiadów rozegrał Arvydas Novikovas. Rumunia z Czarnogórą jako jedyne z ekip w Lidze C podzieliły się tego wieczoru punktami. Remis smakował Rumunom dość kwaśno, biorąc pod uwagę fakt, że od 77. minuty grali w przewadze jednego zawodnika. Czerwoną kartkę obejrzał Stefan Mugosa.

Liga Narodów, Liga C, godz. 20:45

Albania – Izrael 1:0 (0:0)

Litwa – Serbia 0:1 (0:1)

Rumunia – Czarnogóra 0:0