Liga Mistrzów: Kontuzja sędziego i pewna wygrana Borussi Dortmund

Borussia Dortmund/ Twitter

Borussia Dortmund pewnie ograła na wyjeździe Club Brugge 3:0. Goście sprawę wygranej załatwili już w pierwszej połowie.

Już na początku spotkania Borussia przejęła inicjatywę w tym spotkaniu. W 18. minucie gry Thorgan Hazard świetnie odnalazł się w polu karnym i dał prowadzenie swojej drużynie. Niedługo później wynik podwyższył Erling Haaland, Norweg wykorzystał zamieszanie pod bramką i sprytem umieścił piłkę w siatce. W 32. minucie po asyście Meuniera Haaland ostatecznie ustawił wynik tego meczu. Po zmianie stron goście nie grali już tak agresywnie, szanowali ten wynik, a gospodarze pomimo wypracowanych okazji nie umieli pokonać golkipera gości. Ważną informacją jest także kontuzja Damira Skominy. Sędzia zszedł z boiska, a jego miejsce zajął Dragoslav Peric.