Liga Mistrzów: Gol Rodrygo w samej końcówce, Real z cennym zwycięstwem

Na San Siro w Mediolanie Inter mierzył się z Realem Madryt w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Realu 1:0. Decydującego gola zdobył Rodrygo, który kilka minut wcześniej wszedł z ławki rezerwowych.

Spotkanie to miało różny przebieg. Były momenty, w których to dominowali gospodarze, a później do głosu dochodzili goście. Szczególnie było to widać w pierwszej połowie, kiedy to Inter dochodził do okazji strzeleckich. Nie potrafił jednak odpowiednio wykończyć tych akcji. Z biegiem czasu podopieczni Simone Inzaghiego zaczęli oddawać pole Królewskim, którzy także starali się wywrzeć presje i zgarnąć cenne trzy punkty. Przed kilkoma sytuacjami stanął Benzema, jednak Francuz nie przypilnował linii spalonego. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w samej końcówce piłkę do siatki posłał Rodrygo. Real krótkimi podaniami rozbroił defensywę Interu, a Handanović tylko patrzył jak piłka mija go wpadając przy prawym słupku.