Liga Mistrzów 2021/2022: Gdzie oglądać? Transmisje online na żywo i mecze za darmo w internecie

photo-oxser / Shutterstock.com

Czas na nowy sezon rozgrywek Ligi Mistrzów. We wtorek 14. września 2021 odbędą się pierwsze spotkania fazy grupowej. Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów? Jak oglądać transmisje online? Czy dostępne będą mecze na żywo i za darmo w internecie?

Liga Mistrzów 2021/2022: Gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania wszystkich meczów Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022 posiada telewizja Polsat. Jeden mecz w każdym tygodniu rozgrywek pokazuje na swoich antenach TVP. W internecie transmisje online udostępniane są na kanałach Polsat Sport Premium poprzez platformy Canal+online oraz Polsat Box Go (Ipla TV).

Liga Mistrzów 2021/2022: Gdzie oglądać za darmo?

Wybrane mecze Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022 będzie można oglądać za darmo na kanałach TVP. Telewizja Polska udostępni spotkania Champions League na żywo i za darmo w internecie za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport (urządzenia mobilne iOS i Android, telewizory Samsung, LG, Android TV). TVP będzie pokazywać jeden środowy mecz z każdego tygodnia rozgrywek.

Liga Mistrzów 2021/2022: Transmisje online na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje online z meczów Ligi Mistrzów na żywo w internecie, należy wykupić pakiet kanałów Polsat Sport Premium z oferty platformy Canal+online lub Polsat Box Go (Ipla TV). Najtańszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty serwisu Canal+online, który pakiet kanałów Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium udostępnia za 15 złotych.

Po wykupieniu pakietu można oglądać transmisje na dwóch różnych urządzeniach (pozwala to dzielić się kontem z drugą osobą). Platforma Canal+online udostępnia dla swoich użytkowników możliwość oglądania transmisji Ligi Mistrzów poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne (Android, iOS) oraz aplikacje na telewizory (Android TV, Samsung Smart TV, AppleTV, Aitplay, Fire TV).

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online

Liga Mistrzów 2021/2022: Transmisje TV na żywo

Aby oglądać mecze Ligi Mistrzów w telewizji należy wykupić pakiet kanałów Polsat Sport Premium. Dostępny jest on na platformach satelitarnych PolsatBox i Canal+, a także w wybranych telewizjach kablowych.

 

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów 2021/2022 online?

Spotkania Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022 można oglądać za pośrednictwem Internetu na platformach streamingowych Canal+online, Polsat Box Go oraz Sport.tvp.pl (wybrane mecze).

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Mecze Ligi Mistrzów za darmo pokazywane są wyłącznie przez Telewizję Polską. Darmowy stream online z wybranych meczów można oglądać za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport (smartfony, tablety, telewizory). Wszystkie spotkania Champions League dostępne są na platformie internetowej Canal+online.

Jak obejrzeć mecz Champions League w TV?

Transmisje ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów w telewizji pokazywane są na sześciu kanałach Polsat Sport Premium. Dostępne są one w ofertach wybranych sieci kablowych oraz w telewizjach satelitarnych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *