Liga Europy: Opóźniony mecz Villarrealu, efektowne zwycięstwa Hoffenheim i Leicester

https://twitter.com/VillarrealCF/status/1323373576318234624/photo/4

O godzinie 21.00 mogliśmy obejrzeć drugą serię gier trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Przede wszystkim zachwyciły nas efektowne zwycięstwa Hoffenheim, Leicester czy Villarrealu. Do niespodziewanej porażki doszło na San Siro, gdzie AC Milan sensacyjnie przegrał z Lille. 

Na początku należy wspomnieć o spotkaniu Villarrealu z M. Tel. Aviv. Z powodu silnych opadów deszczu zastanawiano się długo czy mecz opóźnić, czy też przesunąć. Pracownicy klubowi ciężko pracowali, aby pozbyć się jak największej ilości wody. Ostatecznie arbiter podjął decyzję o jego rozpoczęciu z opóźnieniem ponad godzinę. Nie przeszkodziło to jednak w wysokiej wygranej nad zespołem z Izraela. Dwa trafienia zanotował Carlos Bacca, które przybliżyły zespół do wygranej. Ostatecznie goście polegli aż 0:4 i zajmują drugie miejsce w tabeli.

Efektowne zwycięstwa zaliczyli piłkarze nie tylko Villarrealu, ale także Leicester i Hoffenheim. Pierwsi z nich wygrali ze Sportingiem Braga 4:0, zaś ekipa niemiecka rozgromiła Liberec aż 5:0. Szczegółowe wyniki poniżej.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *