Lider Borussii Dortmund nie wystąpi w meczu z Manchesterem City

https://twitter.com/axelwitsel28/status/1330288390928027648/photo/1

Jadon Sancho nadal nie wyleczył swojego urazu i cały czas przechodzi zabiegi mające przywrócić go do pełni dyspozycji. 

Jadon Sancho ma problemy ze zdrowiem już od początku marca. W meczu z Borussią Mönchengladbach doznał urazu i od tego momentu pozostaje niedostępny do gry. Anglik przechodził nawet specjalistyczne zabiegi w Dubaju, ale to i tak nie pozwoliło mu powrócić do zdrowia.

Brak skrzydłowego jest poważnym osłabieniem dla BVB. Jego obecność dodałaby dodatkowego smaku rywalizacji z Manchesterem City, ponieważ kiedyś był zawodnikiem Obywateli. Sancho nie był zadowolony z braku realnych szans na grę w seniorskiej drużynie, więc zdecydował się odejść do Borussii Dortmund.

Przypuszczenia medialne bazują na jego nieobecności na niedzielnym treningu. Na temat zdrowia swojego zawodnika wypowiedział się nawet trener, Edin Terzić.

– W przypadku Jadona mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie od siedmiu do dziesięciu najbliższych dni. Wtedy będzie mógł nam pomóc – powiedział.

Pierwszy akt rywalizacji Borussii Dortmund z Manchesterem City rozegra się już dziś wieczorem. Start spotkania o godzinie 21:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.