Lewczuk: Były straty, złe wybory i mecz generalnie był ciężki

Igor Lewczuk, Legia Warszawa - Atromitos Ateny / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Pierwsze dwadzieścia minut w moim odczuciu było dobre, później czegoś brakowało. Były straty, złe wybory i mecz generalnie był ciężki – ocenił Igor Lewczuk.

Legia Warszawa skorzystała na potknięciu piłkarzy Rakowa Częstochowa we Wrocławiu i wskoczyła na fotel lidera PKO Ekstraklasy. – Przed meczem sprawdzaliśmy jak przebiega mecz Rakowa, tak jak w poprzednim tygodniu. Od tego się nie ucieknie, to normalne kiedy rywalizujemy z jakąś drużyną – przyznał obrońca. – Lechia jest dobrze zorganizowaną drużyną, mocno nas pressowała. Na szczęście trzy punkty zostały z nami – dodał.

– Pod każdego przeciwnika mamy inny plan. W tygodniu ćwiczymy to, co jest ich słabszą stroną oraz to, co musimy poprawić na podstawie poprzedniego meczu. Nie można powiedzieć, że nad jednym pracujemy, a nad drugim nie. Na pewno cały czas będziemy wałkować wyprowadzanie piłki ze swojej połowy, od swojej bramki. Musimy się skupić, bo przykładowo dziś w pierwszej połowie były przez to straty – zaznaczył.

Przy ławkach rezerwowych aktywni byli trenerzy, którzy często głośno i nerwowo reagowali na wydarzenia boiskowe. –  Na meczu dużo dzieje się cały czas, takie komentarze padają zawsze. Obecnie można to odbierać jako gorętszą atmosferę, ale takie jest odczucie kiedy nie ma kibiców, śpiewu, dopingu. Wtedy po prostu wszystko słychać – zauważył Lewczuk. Mistrzowie Polski nie zaznali smaku porażki w lidze od prawie trzech miesięcy. Za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Kraków, która pechowo zremisowała z Cracovią (1:1).

źródło: legia.com / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *