Lewandowski: Sędzia miał trudną decyzję

Lewandowski

twitter.com/EURO2020

– Sędzia się zastanawiał czy przerwać mecz. Leciały pełne butelki. Było trochę niebezpiecznie – mówił po meczu z Albanią kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Biało-czerwoni we wtorek pokonali Albanię w Tiranie. Decydującą bramkę zdobył Karol Świderski. Chwilę później w cieszących się przy linii końcowej boiska polskich piłkarzy zaczęto rzucać różnymi przedmiotami. Obie drużyny zeszły z boiska do szatni. Grę wznowiono po około 20 minutach.

O sytuacji po spotkaniu mówił nasz najlepszy zawodnik – Lewandowski.

Sędzia się zastanawiał czy przerwać mecz. Leciały pełne butelki. Było trochę niebezpiecznie, ale wróciliśmy do gry i dokończyliśmy to spotkanie – mówił – Strzeliliśmy bramkę, mecz mieliśmy pod kontrolą. Zadanie wykonane, trzy punkty zdobyte. Wielokrotnie zawodnicy wchodzący z ławki pomagali nam wygrywać mecze. Super dośrodkowanie Mateusza Klicha, “Świder” wykończył idealnie. Akcja fajna, ale w ofensywie można było troszkę więcej zrobić i spróbować strzelić jeszcze jedną, dwie bramki. 

Lewandowski jest też świadom, że Anglii raczej nie da się dogonić w tabeli. W jego opinii Polacy powinni skupić się na własnej robocie i walczyć o pełną pulę punktów.

Źródło: TVP 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.