Lewandowski: Nie było sensu podejmować ryzyka

Lewandowski

Robert Lewandowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po meczu z Włochami czułem napięcie w mięśniu i dogadaliśmy się z selekcjonerem, że zagram 45 minut. Chciałem pomóc drużynie i spróbować – mówił Robert Lewandowski w wywiadzie dla TVP Sport po meczu Polska – Holandia (1:2).

Po meczu oprócz stylu mocno komentowane były dwie sytuacje: pierwsza, gdy Lewandowski został zmieniony w przerwie. Druga, gdy doszło do wymiany zdań między napastnikiem, a Jerzym Brzęczkiem.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Nic specjalnego tam nie było. Trener przekazywał tylko uwagi defensywne dotyczące Mateusza Klicha. Zwykła boiskowa konwersacja. Miał otrzymać informacje, jak odpowiednio się poruszać. Nie wiem, czy powinienem śmiać się, czy też płakać, że dostaję takie pytania – stwierdził „Lewy”.

Myślę, że mogliśmy wycisnąć z tego spotkania lepszy wynik. Gdzieś zabrakło ostatniej decyzji czy tego kończącego uderzenia. Udało nam się lepiej zaprezentować w obronie, do tego szukaliśmy skrzydłowych. Trzeba też powiedzieć otwarcie, że z dnia na dzień nie zmienimy wszystkiego. W marcu trzeba zagrać lepiej, by zdobywać punkty w eliminacjach – podsumował.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.