Lettieri: Często decyduje forma dnia

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Korona Kielce w sobotę podejmie na Suzuki Arenie Górnika Zabrze, który po znakomitym poprzednim sezonie, w tym znajduje się w dolnych rejonach tabeli Lotto Ekstraklasy.

To drużyna, która na pewno potrafi grać w piłkę – mówi o Górniku Zabrze Gino Lettieri. – W ostatnich meczach remisowali, ale spokojnie mogli te spotkania wygrać. Górnik to przede wszystkim drużyna, która ma mocne cechy w ofensywie. To nie tylko młody zespół, ponieważ w swoim składzie mają też wielu doświadczonych zawodników – dodaje szkoleniowiec złocisto-krwistych.

Przerwę reprezentacyjną trener poświęcił na ciężkiej pracy. Michał Gardawski ćwiczył z całym zespołem, ale jego występ stoi pod znakiem zapytania. Natomiast golkiper Paweł Sokół wrócił z kadry U-20 z kontuzją, przez którą będzie pauzował do końca roku. – Michał trenuje z nami. Jeszcze nie jest w stu procentach zdrowy, ale jest już na dobrej drodze. Przed chwilą się dowiedzieliśmy, że Sokół prawdopodobnie sobie coś złamał. Wciąż czekamy na potwierdzenie, ale wygląda na to, że osiem tygodni nie będzie go z nami. Cały czas podkreślamy jednak, że mecze w Ekstraklasie są bardzo wyrównane. Często decyduje forma dnia – powiedział Lettieri na konferencji prasowej.

źródło: korona-kielce.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.