Leszek Ojrzyński: Do trzech razy sztuka

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Prawie dobiega rok jak jestem trenerem Arki i to będą moje trzecie derby. Może więc do trzech razy sztuka.  Wcześniejsze dwa przegraliśmy. Teraz jedziemy pełni optymizmu, żeby pokazać się z lepszej strony i powalczyć o zwycięstwo. – powiedział Leszek Ojrzyński w spotkaniu z mediami przed meczem Lechii Gdańsk z Arką Gdynia.

Ja uważam Lechię z bardzo dobry zespół, mają dużo zawodników, którzy indywidualnie mogą rozstrzygnąć o losach spotkania. Już widać, że maja zespól, bo przyszedł nowy trener i mógł z nimi już popracować, nie grali w Pucharze Polski i z meczu na mecz to wygląda u nich lepiej, ale my się takich wyzwań nie boimy. – stwierdził trener Arki.

Każdy zawodnik jest świadomy tego co przed nim, jak ważny jest to mecz dla klubu, dla kibiców. Trzeba obserwować zawodników, wiedzieć czy trzeba im podkręcić, czy nie. W poprzednich meczach nie znałem zawodników, nie znałem reakcji i za bardzo może została podpompowana ta atmosfera. Wszyscy byli nastawieni na walkę, Lechia też to przyjęła i mecz był brzydki, przez niektórych uznany za najbrzydszy. Teraz myślę, że będzie lepsze widowisko piłkarskie i oby padały bramki i nasza drużyna się cieszyła. – dodał Ojrzyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi