Leonardo Bonucci o rywalizacji z Cristiano Ronaldo: Otrzyma kilka mocnych ciosów

Leonardo Bonucci / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Leonardo Bonucci ostrzega Cristiano Ronaldo, że będzie cierpieć jeśli Włochy i Portugalia spotkają się w marcowych barażach mistrzostw świata.

Azzurri zmierzą się z Macedonią Północną w półfinale baraży o mundial w Katarze w marcu, zaś następnie mogą spotkać się z Turcją lub Portugalią w finale.

– Rozmawiałem z Cristiano Ronaldo i żartowaliśmy na temat możliwego meczu Portugalia – Włochy – powiedział Włoch w “Rai Sport”. – Zobaczymy, co stanie się na boisku, ale Cristiano wie, że otrzyma kilka mocnych ciosów – dodał.

Włochom nie udało się wygrać grupy kwalifikacyjnej zajmując drugie miejsce za Szwajcarią. Musimy zapomnieć o przeszłości i skupić się na tym, co będzie dalej. To, co wydarzyło się w październiku, będzie dla nas lekcją – stwierdził.

Chcę zrobić prezent dla moich synów, ponieważ nigdy nie widzieli, jak Włochy grają na mistrzostwach – argumentuje. Roberto Mancini rozmawiał z “La Gazzetta dello Sport”, mówiąc, że nie myśli jeszcze o Portugalii, ponieważ zdaje sobie sprawę, że Azzurri muszą najpierw pokonać Macedonię Północną.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.