Leo Messi nie wróci do Barcelony do czasu podpisania nowej umowy

Leo Messi

twitter:fcbarcelona

Zdaniem katalońskiego “Mundo Deportivo” Lionel Messi nie pojawi się na treningach w Barcelonie, dopóki nie podpisze nowego kontraktu.

Przypomnijmy, iż pierwotny plan zakładał, że Leo Messi powinien jutro wrócić do zajęć w “Dumie Katalonii” wraz z innymi uczestnikami Copa America – Sergio Aguero oraz Emersonem.

Nie zrobi jednak tego, ponieważ od kilku tygodni pozostaje bez ważnego kontraktu. Na dobrą sprawę mógłby związać się z każdym innym pracodawcą. Argentyńczyk jest jednak wierny barwom i tylko kwestią czasu pozostaje, gdy na nowo zwiąże się z Barcą.

Prezydent Joan Laporta nadal podkreśla, że ​​odnowienie postępuje we właściwym kierunku, chcąc przekazać mediom spokój i pewność siebie. Tymczasem 34-latek jest na wakacjach ze swoją rodziną, Luisem Suarezem, Ceskiem Fabregasem i ich rodzinami na Ibizie.

6-krotny zdobywca Złotej Piłki poprowadził Argentynę do tytułu w Copa America w zeszłym miesiącu, ich pierwszego od 1993 roku. Pokonali Brazylię w finale w Rio de Janeiro, a Messi był niekwestionowanym piłkarzem turnieju, strzelając cztery gole i notując pięć asyst.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *