

Leicester nie chce już Undera. Wróci do Romy?
Roma wypożyczyła Cengiza Undera z myślą, że po sezonie "Lisy" zdecydują się go wykupić. Najnowsze doniesienia wskazują, że nic z tego i Turek powróci do Rzymu. Na horyzoncie pojawił się jednak nowy kierunek sprzedaży.
Under zamienił Romę na Leicester na początku tego sezonu. Zasilił drużynę "Lisów" na zasadzie rocznego wypożyczenia za 3 miliony euro z opcją wykupu za 23. Jak zaś informuje turecki Sporx, władze Leicester nie są ani przekonane ani gotowe do wykupienia gracza.
Turecki skrzydłowy rozegrał w tym sezonie tylko 19 spotkań okraszając je trzema golami i dwiema bramkami.
Takie rozwiązanie z pewnością będzie nie w smak Romie, która będzie musiała poszukać nowego chętnego na Cengiza Undera. Giallorossi mają w swoim składzie już sporo graczy na tę pozycję, a Turek od początku nie przekonywał Paulo Fonseci. Owym chętnym może być zaś Fenerbahce, które ponoć wyraziło swoje zainteresowanie piłkarzem.
-
AktualnościEnzo Maresca po pierwszej konferencji jako trener Manchesteru City. Padły słowa o Rodrim, transferach i Jacku Grealishu


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 18:03
-


AktualnościFrenkie de Jong z poważną kontuzją kolana. Barcelona potwierdziła uraz


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:45
-


AktualnościReal Madryt chce kupić Yana Diomande. RB Lipsk żąda 130 milionów euro


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:19
-


AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław. Kto zagra od pierwszej minuty? (25.07.2026)


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 17:03
-

AktualnościArsenal przygotowuje ofertę za Juliána Álvareza. Napastnik może opuścić Atlético Madryt


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 16:37
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na spotkanieJagiellonia Białystok - Korona Kielce (25.07.2026)


















Michał Bosak / 25 lipca 2026, 14:17





































