Gianluigi Donnarumma odrzuca kolejne oferty przedłużenia kontraktu. Ogromne żądania finansowe Raioli

RENATO DALL'ARA STADIUM, BOLOGNA, ITALY - 2021/01/30: Gianluigi Donnarumma of Milan reacts during the Serie A football match between Bologna FC and AC Milan. AC Milan won 2-1 over Bologna FC. (Photo by Andrea Staccioli/Insidefoto/LightRocket via Getty Images)

Negocjacje między Milanem a Donnarumma stanęły w martwym punkcie i klub tymczasowo je wstrzymał. Różnica między stronami jest jednak ogromna, więc Rossoneri mogą nie zatrzymać piłkarza na kolejny sezon, bo jego kontrakt upływa z końcem obecnego. 

Priorytetem Milanu jest przedłużenie umowy z 22-letnim bramkarzem. Negocjacje jednak zawieszono, bo strony nie mogą znaleźć żadnego konsensusu. Czas jednak nagli, bo kontrakt Donnarummy wygasa wraz z końcem sezonu. 

Jak informuje Sky Sport Italia, golkiper Milanu miał odrzucić już dwie oferty. Pierwsza z nich opiewała na 6 milionów euro za sezon plus ewentualny bonus w postaci miliona w przypadku awansu do Ligi Mistrzów. Druga oferta zakładała 7 milionów gwarantowanych + bonusowy milion. 

Nie jest to jednak nawet blisko żądań, jakie zdaniem wspomnianego źródła składa agent Włocha, Mino Raiola. Chce on bowiem dla swojego piłkarza pensji w wysokości aż 12 milionów euro za sezon. 

Donnarumma obecnie zarabia 6 milionów za sezon. Niewielkie podwyżki mogą więc w tej kwestii nie zdziałać, tym bardziej, że zainteresowanie graczem jest naprawdę duże. Chęci na jego pozyskanie mają chociażby Real Madryt, Chelsea, Juventus czy Manchester United. Rossoneri ponoć już rozglądają się zatem za zastępstwem. 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *