Legia zgłosiła kadrę do rozgrywek fazy grupowej Ligi Europy
Legia Warszawa zgłosiła listę piłkarzy, którzy będą reprezentować polski klub w rozgrywkach Ligi Europy. Pierwszy mecz fazy grupowej ze Spartakiem Moskwa zaplanowany jest na 15 września, o godzinie 16:30.
W kadrze znaleźli się m.in. nowo zatrudnieni piłkarze, sprowadzeni w ostatni dzień okienka transferowego. Mowa o Lirimie Kastratim oraz Ihorze Kharatinie. Na liście jest również utalentowany Jurgen Celhaka, kupiony niedawno z FK Tirana.
Kadra Legii Warszawa na mecze fazy grupowej Ligi Europy:
Bramkarze: Artur Boruc, Cezary Miszta
Obrońcy: Joel Abu Hanna, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Mateusz Wieteska
Pomocnicy: Jurgen Celhaka, Bartłomiej Ciepiela, Lirim Kastrati, Luquinhas, Ihor Kharatin, Andre Martins, Josue Pesqueira, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz
Napastnicy: Mahir Emreli, Kacper Kostorz, Rafael Lopes, Ernest Muci, Tomas Pekhart
-

AktualnościJordania - Algieria przewidywane składy na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 19:05
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-



AktualnościJordania - Algieria sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (23.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 17:11
-

AktualnościNorwegia - Senegal przewidywane jedenastki na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 16:08
-

AktualnościAurélien Tchouaméni nie trenował z reprezentacją Francji przed meczem z IrakiemNowacki / 22 czerwca 2026, 15:47




































