Legia Warszawa zainteresowała się byłym zawodnikiem Warty Poznań

źródło: twitter.com/_Ekstraklasa_


Legia Warszawa szuka wzmocnień na rynku transferowym. Jednym z takich zawodników jest Makana Baku, obecny gracz  Göztepe SK. O ten ruch na rynku może być jednak ciężko.

Legia Warszawa jest w kontakcie z zawodnikiem tureckiego Göztepe SK. Makana Baku byłby niewątpliwym wzmocnieniem dla drużyny “Wojskowych”, która ewidentnie musi odświeżyć swój skład. Niemiecki skrzydłowy ma już w swoim życiu zaliczony epizod w Ekstraklasie. I to całkiem udany. Występował on przez drugą część sezonu 2020/21 na wypożyczeniu w ekipie Warty Poznań. Wówczas był bardzo chwalony, jednak zespół z Poznania nie zdecydował się ostatecznie na wykup zawodnika. Powodem były kwestie finansowe. Dla zielonej części Poznania rozegrał 13 spotkań, w których strzelił 6 bramek i zdobył 2 asysty.

Powodem, dla którego Baku mógłby domagać się zmiany klubu jest spadek tureckiego Göztepe z ligi. Sam zawodnik, mógłby wrócić do Ekstraklasy, gdyż rozgrywał tu bardzo dobre spotkania. Jednak głównym powodem, który będzie stał na drodze tego ruchu są finanse. Legia Warszawa nie ma obecnie środków na transfery gotówkowe. Dlatego wyciągnięcie zawodnika będzie wyjątkowo ciężkim ruchem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.