Legia Warszawa wyjedzie na obóz do Austrii

pilkarskiswiat.com


Legia Warszawa przedstawiła swój plan przygotowań do nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Stołeczny klub wyjedzie na obóz przygotowawczy do austriackiego Fieberbrunn. 

Legia Warszawa trwającego sezonu nie może zaliczyć do zbytnio udanych. Stołeczny klub zajmuje 10. miejsce w tabeli, które zawdzięcza dobrym wynikom osiąganym w rundzie wiosennej. Po pierwszej części sezonu zespół plasował się na przedostatnim miejscu, oznaczającym spadek do pierwszej ligi.

Legia straciła również szansę na wygarnie Fortuna Pucharu Polski. W półfinale podopieczni Aleksnadara Vukovicia musieli uznać wyższość Rakowa Częstochowa. Tym samym 15-krotny mistrz kraju stracił szansę na udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Władze z Łazienkowskiej 3 myślą już o nadchodzącej kampanii ligowej. Podczas letniego obozu przygotowawczego Legia wyjedzie na zgrupowanie do austriackiego Fieberbrunn, które potrwa od 22 do 30 czerwca. W planach jest rozegranie czterech meczów sparingowych.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi stołeczny zespół w przyszłym sezonie. Dotychczasowy trener Aleksnadar Vuković zapowiedział swojego odejście z Legii po 34. kolejce PKO BP Ekstraklasy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.