

Legia Warszawa będzie miała nowego piłkarza
Sebastian Staszewski z Interii Sport ujawnił, że Legia Warszawa będzie miała nowego zawodnika. Zostanie nim Robert Pich, który ostatnio reprezentował barwy Śląska Wrocław.
Słowak ostatnio nie przedłużył swojego kontraktu ze Śląskiem Wrocław i stał się wolnym zawodnikiem. Długo na angaż do nowego klubu czekać nie musiał, choć kierunek jest dość niespodziewany. Wszystko wskazuje na to, że 33-latka weźmie do siebie Legia Warszawa. Zawodnik już jutro ma przejść w stolicy testy medyczne i podpisać kontrakt z klubem.
Pich jest piłkarzem znanym w Ekstraklasie. Rozegrał w niej ponad 250 meczów. Wszystkie swoje występy zanotował w barwach wrocławskiego klubu. Wcześniej grał w Niemczech w zespole 1.FC Kaiserslautern. Nie wiodło mu się tam zbyt dobrze, bo zagrał w ledwie siedmiu spotkaniach. Co ciekawe do drużyny sprowadzał go Kosta Runjaić, czyli obecny szkoleniowiec Legii Warszawa. To właśnie trener napierał na ten transfer, bo nawet po upływie lat widzi nadal w Słowaku umiejętności, które sobie ceni.
🆕Róbert Pich ze @SlaskWroclawPl jest dziś na testach medycznych w @LegiaWarszawa‼ Jeśli je zaliczy, to jutro zostanie ogłoszony nowym piłkarzem Legii. Słyszę, że ma podpisać umowę na 2 lata. Po parafowaniu kontraktu dołączy do drużyny, która jest na zgrupowaniu. @SportINTERIA
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) June 20, 2022
-
AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167


Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166


Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28








































