Legia Warszawa będzie miała nowego piłkarza

Robert Pich

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Sebastian Staszewski z Interii Sport ujawnił, że Legia Warszawa będzie miała nowego zawodnika. Zostanie nim Robert Pich, który ostatnio reprezentował barwy Śląska Wrocław.

Słowak ostatnio nie przedłużył swojego kontraktu ze Śląskiem Wrocław i stał się wolnym zawodnikiem. Długo na angaż do nowego klubu czekać nie musiał, choć kierunek jest dość niespodziewany. Wszystko wskazuje na to, że 33-latka weźmie do siebie Legia Warszawa. Zawodnik już jutro ma przejść w stolicy testy medyczne i podpisać kontrakt z klubem.

Pich jest piłkarzem znanym w Ekstraklasie. Rozegrał w niej ponad 250 meczów. Wszystkie swoje występy zanotował w barwach wrocławskiego klubu. Wcześniej grał w Niemczech w zespole 1.FC Kaiserslautern. Nie wiodło mu się tam zbyt dobrze, bo zagrał w ledwie siedmiu spotkaniach. Co ciekawe do drużyny sprowadzał go Kosta Runjaić, czyli obecny szkoleniowiec Legii Warszawa. To właśnie trener napierał na ten transfer, bo nawet po upływie lat widzi nadal w Słowaku umiejętności, które sobie ceni.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.