Legia Warszawa bardzo bliska pozyskania snajpera Karabachu

Sport7.az

Legia Warszawa jest już blisko pozyskania nowego napastnika na nadchodzący sezon. Niemal przesądzone jest, że Mahir Emreli opuści obecny klub i to właśnie Mistrzowie Polski są najbliżej jego pozyskania. 

Jak informuje report.az, szkoleniowiec Karabachu Agdam, Gurban Gurbanov miał poinformować na konferencji prasowej, że Emreli zmieni klub. Dzisiejsza porażka drużyny z Azerbejdżanu z Neftci Baku na ostatniej prostej pozbawiła ich mistrzostwa kraju. Przesądził o tym zaś gol strzelony w 90. minucie meczu.

Środowy wieczór okazuje się zatem sądny dla kibiców Karabachu, bo stracili i mistrzostwo i najpewniej swojego napastnika. Emreli rozegrał w tym meczu 74′ minuty. 

Kontrakt Azera z obecnym klubem wygasa w czerwcu. Zawodnik nie wyraża zaś chęci do jego przedłużenia i jak informuje Legia.net, już dogadał się z “Wojskowymi”. W ekipie mistrza Polski ma zarabiać 300 tysięcy euro rocznie. Do tego dojdzie jeszcze tzw. kwota za podpis. Emreli odrzucił na rzecz Legii lepsze finansowo oferty m.in. z Niemiec


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *