Legia ściągnie zawodnika mistrzów Polski?

Legia potrzebuje lewego obrońcy po tym jak Adam Hlousek zdecydował się na odejście do Viktorii Pilzno.

Marko Vesović, Mikkel Kirkeskov / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Mikkel Kirkeskov miał trudne początki w Piaście Gliwice. Jednak zrobił szybkie postępy i z czasem stał się jednym z kluczowych zawodników u Waldemara Fornalika.

Po średniej rundzie wiosennej w sezonie 2017/18 Piast zdecydował się na wykupienie Kirkeskova z Aalesund. Duńczyk dołożył swoją cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Polski w sezonie 2018/19. Stał się także jednym z najlepszych lewych obrońców w LOTTO Ekstraklasie. Jednak 27-latek może szybko zmienić klub. W rozmowie dla “Przeglądu Sportowego” zdradził, że jest zainteresowanie z Legii Warszawa.

Mam ważną umowę, ale nie wiem, czy kolejny sezon spędzę w Piaście. W piłce wszystko szybko się zmienia, a kiedy otwiera się okno transferowe, niczego nie można być pewnym. Dochodzą do mnie pogłoski, że Legia jest mną zainteresowana. Wiadomo, że to wielki klub i byłaby to duża szansa. – przyznał Kirkeskov w rozmowie dla “PS”.

Legia potrzebuje lewego obrońcy po tym jak Adam Hlousek zdecydował się na odejście do Viktorii Pilzno. Kirkeskov ma w kontrakcie klauzulę odstępnego o wysokości 400 tysięcy euro.

Źródło: Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi