
Legendarny zawodnik opuści szeregi Olympique Lyon już tego lata
Anthony Lopes już tego lata może zostać odejść z Olympique Lyon.
Portugalski mistrz Europy z 2016 roku całą swoją karierę spędził w Olympique Lyon. Najpierw przebrnął przez juniorskie szczeble, by od 2012 roku grać dla seniorów. Od kampanii 2013/14 jest podstawowym bramkarzem Les Gones, ale to może dobiec końca już latem.
Klub sprowadził na Groupama Stadium 26-letniego Lucasa Perriego. Co prawda, nadal nie wygryzł on Lopesa z bramki, jednak być może od nowego sezonu nie będzie takiej potrzeby. Dlaczego? Włodarze nie wiążą przyszłości z 33-latkiem. W podziękowaniu za jego usługi, pozwolą mu rozwiązać kontrakt już teraz, choć umowa ważna jest do zakończenia sezonu 2024/25.
Menadżerowie Portugalczyka już zaczęli szukać nowej drużyny dla swojego podopiecznego. Na ten moment nie wiadomo co będzie następnym przystankiem dla Lopesa.
źródło: L'Equipe
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02