Lech Poznań znalazł następcę Puchacza

Lech Poznań

lechpoznan.pl/fot. Adam Jastrzębowski

Po odejściu Tymoteusza Puchacza, Lech Poznań musi załatać dziurę w defensywie. Następcą Polaka ma zostać zawodnik CSKA Sofia, Geferson.

Odejście Tymoteusza Puchacza do mocniejszego klubu było przesądzone już od długiego czasu. Polak zdecydował się na dogranie sezonu w barwach Lecha Poznań i opuszczenie zespołu. Nowym klubem Polaka został Union Berlin. Kolejorz zainkasował za niego 3.5 miliona euro.

Wobec odejścia lewego obrońcy, pozostała kwestia załatania dziury w defensywie. Nowym zawodnikiem poznańskiego klubu ma zostać defensor CSKA Sofia, Geferson.

Brazylijczyk rozegrał łącznie w minionym sezonie ligi bułgarskiej 41 spotkań. Zdobył w nich trzy bramki i zanotował sześć asyst. Można zatem stwierdzić, że ma za sobą całkiem udany okres.

Kontrakt Brazylijczyka wygasa z końcem obecnego sezonu, więc do Lecha mógłby przenieść się za darmo. Wydaje się, że może on być realnym wzmocnieniem drużyny Lecha, tym bardziej, że jest on dość wszechstronnym zawodnikiem. 27-latek może zagrać na lewej obronie i pomocy, a także na wahadle.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.