Lech Poznań w poniedziałek wraca do zajęć, nie będzie kilku piłkarzy

Lech Poznań

lechpoznan.pl/fot. Adam Jastrzębowski

W najbliższy poniedziałek zawodnicy Lecha Poznań wrócą do zajęć. Klub podał, że nie wszyscy piłkarze będą do dyspozycji trenera.

Faktem jest, że zabraknie Lubomira Satki, który został powołany do reprezentacji Słowacji i bierze udział w mistrzostwach Europy 2020. Za to dłuższy odpoczynek otrzymał Niki Kvekveskiri.

– Powód jest prosty: Nika krótko po zakończeniu sezonu wyjechał na dwutygodniowe zgrupowanie reprezentacji Gruzji, które zakończyło się dopiero w miniony weekend. Dlatego wtedy nasz pomocnik rozpoczął wakacje i dołączy do nas 21 czerwca, czyli tydzień później niż reszta – przyznał Maciej Skorża dla serwisu “lechpoznan.pl”.

Młodzi, którzy dopiero aspirują do pierwszego składu także nieco później będą włączani do treningów. – Zasadniczo tutaj będziemy elastyczni, bo część naszych graczy jeszcze rywalizuje w rozgrywkach juniorskich, a także w drugiej lidze i chcemy im tak dostosować plan przygotowań, żeby mieli czas na odpoczynek. Będą do nas po prostu dołączać stopniowo – stwierdził opiekun “Kolejorza”. Zakończone rozgrywki PKO Ekstraklasy były dla lechitów rozczarowujące, gdyż uplasowali się na jedenastej lokacie z dorobkiem 37 “oczek”.

źródło: lechpoznan.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *