Lech Poznań – Korona Kielce (25.05) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W dzisiejszym meczu 34. kolejki Polskiej Ekstraklasy na Enea Stadionie w Poznaniu zmierzą się Lech Poznań i Korona Kielce. W artykule znajdują się szczegóły dotyczące opcji oglądania transmisji tv i online oraz informacje, czy dostępna będzie transmisja za darmo.

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Korona Kielce?

Starcie Lecha z Koroną na żywo w telewizji będzie można oglądać na kanale Canal+Sport 3. Transmisja online dostępna będzie poprzez serwisy Canal+online i Polsat Box Go.

Lech Poznań – Korona Kielce, transmisja online za darmo

Transmisja spotkania Lech Poznań – Korona Kielce nie jest dostępna za darmo. Transmisję online można śledzić wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Lech Poznań – Korona Kielce, transmisja w Canal+online

Aby uruchomić transmisję z dzisiejszej rywalizacji w Canal+online, można wykupić subskrypcję promocyjną w cenie 39 złotych miesięcznie, dostępną przez pierwsze trzy miesiące. Możliwe jest także dodanie pakietu z kanałami Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Canal+online umożliwia korzystanie z serwisu przez internet, aplikacje mobilne na iOS i Android, a także przez urządzenia takie jak telewizory Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV i AirPlay. Na platformie można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na udostępnianie konta innym użytkownikom.

Lech Poznań – Korona Kielce, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, na której dostępna jest transmisja z dzisiejszego meczu, jest Polsat Box Go. Mecz można oglądać po wykupieniu pakietu “Polsat Box Go Sport”, którego cena za 30 dni wynosi 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów Polsatu Sport i innych stacji sportowych. Transmisję można śledzić online przez stronę www, jak i przez aplikację dostępną na różne platformy, w tym Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV. Polsat Box Go pozwala również na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Lech Poznań – Korona Kielce, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.