LE: Manchester United remisuje z Club Brugge!

Na Jan Breydel Stadion Club Brugge w ramach 1/16 finału Ligi Europy zmierzył się w Manchesterem United. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Czerwone Diabły pomimo, że prezentowali się nieznacznie lepiej od swojego przeciwnika nie potrafili przełożyć tego na korzystny wynik. Już w 15. minucie Sergio Romero musiał skapitulować po raz pierwszy, z powodu fatalnego zachowania kolegów z przodu. Emmanuel Dennis wykorzystał wyrzut piłki z pola bramkowego przez Simona Mignoleta, a następnie z dużej odległości przelobował Argentyńskiego bramkarza. Wcześniej z łatwością zgubił krycie dwóch stoperów gości. Odpowiedź Czerwonych Diabłów przyszła już w 36. minucie. Tym razem fatalny błąd popełnił piłkarz wznawiający grę z boku boiska. Anthony Martial przejął z łatwością futbolówkę i w sytuacji “sam na sam” pewnie pokonał Mignoleta. W drugiej części spotkania gra nieco się wyrównała, lecz to goście mieli więcej okazji na strzelenie kilku goli.