Lazio zainteresowane sprowadzeniem Tommaso Augello

Pierwsze spotkanie z Lazio było premierowym trafieniem Tommaso Augello w rozgrywkach Serie A w barwach Sampdorii.

– To był piękny dzień, najlepszy w Blucerchiacie. Był dla mnie satysfakcjonujący i niezapomniany. Przed rzutem rożnym byliśmy już blisko. Poprosiłem Jankto o przesunięcie się w prawo. Piłka wylądowała tam, gdzie stałem, więc uderzyłem zewnętrzną stroną szyi. Był to strzał nie do obronienia.

– Chciałem również asystować naszemu kapitanowi, ponieważ jest to najwięcej warte. Zawsze będę pamiętał ten moment. Lazio? Spodziewam się innego meczu, ponieważ wyglądają znacznie lepiej i mają niemalże pełny skład. W styczniu mówiono o zainteresowaniu moją osobą ze strony Lazio. Nic o tym nie wiem, ale nie wydaje mi się, aby była to prawda.

– W porównaniu do oczekiwań przed sezonem nasza pozycja jest doskonała. Na pewno nie jesteśmy usatysfakcjonowani i spoglądamy na dwie ekipy wyprzedzające nas, gdyż chcemy się poprawić. Cieszymy się z możliwości wyjścia na boisko i rozgrywania spotkań w idealnych warunkach. Czuję, że jestem ważną osobą dla drużyny, a Pan Ranieri zawsze podtrzymywał we mnie pewność siebie. Co mogę poprawić? Na pewno sposób używania mojej prawej nogi. Pracuję nad tym, ale to wymaga sporo czasu.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *