Lautaro Martinez: Przegraliśmy mecz z powodu naszych błędów

Twórca: Buda Mendes | Podpis: Getty Images Copyright: 2021 Getty Images

Po sensacyjnej porażce Argentyny nad Arabią Saudyjską 2:1 na MŚ w Katarze napastnik Interu Mediolan- Lautaro Martínez wyjaśnił, że on i jego koledzy z drużyny potrzebują teraz dobrych wyników. Najlepiej dwóch zwycięstw aby mogli myśleć o dalszym udziale podczas mundialu w Katarze. Sam po przegranej z Arabią Saudyjską Martínez powiedział tak:

“Przegraliśmy mecz z powodu naszych błędów. W pierwszej połowie chcieliśmy strzelić więcej niż jedną bramkę, ale nie byliśmy w stanie. Teraz musimy odpocząć i myśleć o nadchodzących meczach – to dwa finały. Porażka bardzo boli, chcieliśmy zacząć od zwycięstwa, ale musimy usiąść, ocenić, odpocząć, trenować i myśleć o dwóch kolejnych meczach.”

Martínez był zdobywcą jednej z trzech bramek dla Argentyny, które zostały nieuznane za minimalne spalone w pierwszej połowie tego spotkania. Argentyna dominowała, ale z boiska schodzili tylko przy wyniku  1-0.

Dwa szybkie gole po przerwie w ciągu niespełna czterech minut i fantastyczna gra Zielonych Sokołów w obronie spowodowały, że to podopieczni Herve Renarda mogli się cieszyć z zwycięstwa. Natomiast Biało-Błękitni w kolejny starciu z Meksykiem zagrają mecz o wszystko. Jeżeli Argentyńczycy przegrają, to będą musieli pakować swoje walizki i wracać do domu.

Źródło: getfootball.eu