LaLiga: Jude show! Bellingham i Real rozbili Almerię (Wideo)

Vinicius i Bellingham

Zdj. Real Madryt

Tylko na początku spotkanie Almeria była w stanie postraszyć Real Madryt.

“Królewscy” w sobotę pokonali Almerię na terenie rywali 3:1. Już w trzeciej minucie wynik bramką dla Almerii otworzył Sergio Arribas – wychowanek ekipy z Madrytu. Potem jednak kontrolę nad meczem przejęli przyjezdni. Po kwadransie wyrównał Jude Bellingham. Do przerwy było 1:1, natomiast druga połowa to show Anglika. 20-latek najpierw trafił na 2:1, a potem asystował przy bramce Viniciusa.

Tym samym Bellingham znakomicie wprowadza się do nowego zespołu. Pomocnik zaliczył trafienie także tydzień temu w meczu z Athletic Bilbao.