

La Liga: Zwycięstwo Levante w pojedynku „czerwonych latarnii”.
Piłkarze Levante zrobili olbrzymi krok w stronę utrzymania się w Primera Division. Podopieczni Lucasa Alcaraza pokonali na własnym stadionie Granadę 2-1. Zwycięstwo przyszło po ciężkich bólach. Mecz obfitował w nieczyste zagrania, czego konsekwencją było pokazanie przez sędziego aż 8 żółtych i 3 czerwonych kartek.
Lepiej spotkanie początkowo ułożyło się dla przyjezdnych, którzy po wykorzystanym karnym El-Arabiego w 13 minucie meczu objęli prowadzenie. Obie drużyny nie potrafiły jednak tworzyć sobie dogodnych sytuacji, a w rezultacie kibice nie obejrzeli już w pierwszej połowie więcej bramek.
Druga połowa przyniosła ze sobą, wylew czerwonych kartek, dwie z nich zobaczyli gracze Granady, a jedna powędrowała do zawodnika z Walencji. Żaby rzutem na taśmę i skuteczną grą w końcówce zapewniły sobie arcyważne trzy punkty. Najpierw w 88 minucie wyrównał Camarasa, a w 94 minucie w ekstazę stadion wprowadził Barral.
Levante lepiej wykorzystało grę w przewadze i obnażyło błędy przeciwnika w końcówce. Ważne trzy punkty zostają w Walencji.
Levante UD - Granada CF 2:1 (0:1)
0:1 El Arabi 13' (k.)
1:1 Camarasa 88'
2:1 Barral 90+3'
Foto/Źródło: insidespanishfootball.com
-
AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58

































