La Liga: Ważne zwycięstwo Betisu

LaLiga

La liga: Ważne zwycięstwo Betisu. W drugim sobotnim meczu 14. kolejki hiszpańskiej La Ligi, Betis Sewilla na własnym stadionie pokonał 2:1 Valencię.

Pierwszego gola w spotkaniu zdobyli goście, lecz pięć minut później gospodarze wyrównali. Wynik meczu w trzeciej minucie doliczonego czasu gry ustalił Sergio Canales. 28-letni pomocnik uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, który był na wysokości narożnika pola karnego. W następnej serii spotkań Betis, który awansował na czternaste miejsce zagra na Majorce. Natomiast Valencia, która przerwała swoją serię trzech spotkań bez porażki podejmować będzie Villarreal.

23.11.2019, godz. 16:00 Betis – Valencia 2:1 (1:1)