La Liga: Villarreal pewnie wygrywa z Realem Valladolid

W ostatnim spotkaniu 8. kolejki La Ligi Villarreal mierzył się z Realem Valladolid. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, a na listę strzelców wpisali się Samuel Chukwueze, oraz Pau Torres.

Gospodarze o wiele lepiej weszli w to spotkanie, od razu przejęli inicjatywę wykorzystując błędy rywali w środku pola. Żółta Łódź Podwodna prezentowała się pewnie, zachowała dystans Pierwszego gola obejrzeliśmy w 21. minucie kiedy to dośrodkowanie z lewej strony wykorzystał Chukwueze. Tuż przed przerwą prowadzenie podwyższył Pau Torres, który idealnie odnalazł się w polu karnym podczas rozegrania stałego fragmentu gry. Gospodarze mogli wygrać to spotkanie wyżej, ale arbiter podjął decyzję o nieuznaniu trafienia Gerarda Moreno. Goście dopiero po zmianach w składzie zaczęli prezentować się lepiej, lecz było już za późno na wywalczenie sobie chociażby remisu.