La Liga: Suarez ratuje kolejną wygraną dla Atletico

Luis Suarez

twitter.com/LaLiga

Broniące tytułu Atletico Madryt zagrało we wtorek na wyjeździe z Getafe w 6. kolejce hiszpańskiej La Liga.

Po pierwszej połowie można powiedzieć, że byliśmy świadkami niespodziewanych wydarzeń na boisku. Do szatni piłkarze Getafe schodzili z prowadzeniem 1:0. Serię błędów przy akcji bramkowej popełnił Jan Oblak, a na listę strzelców wpisał się Stefan Mitrović. Atletico ruszyło do pracy w drugiej połowie. Sporo czasu im zajęło złapanie kontaktu, ale najpierw wyrównał Luis Suarez w 78. minucie. A potem strzelił decydującego gola w doliczonym czasie gry. Atletico wygrało 2:1, choć z dużymi trudnościami. Warto podkreślić, że Getafe kończyło mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Carlesa Aleni.

Atletico wraca na ścieżkę zwycięstwo po bezbramkowym remisie w poprzedniej kolejce z Bilbao. Natomiast Getafe jest w strefie spadkowej.

6. kolejka La Liga, 21.09.2021, 19:30

Getafe – Atletico Madryt 1:2 (1:0)